içinde

Valorant Analiz ve İnceleme

Valorant

Riot Games’în Oyunu Valorant Açıkladı

Valorant 28 Mayıs kapalı betasının sona erecegini duyurdu. Riot Games’in Dünya üzerinde yeni FPS oyunu tam sürüm çıkış tarihi açıklandı. Valorant 2 Haziranda tüm dünya genelinde oynanabilir olacak; bildiginiz üzere Valorant çevrimiçi arkadaşlarınızla 5v5 MMOFPS oyundur ve Riot Games’in yayınlayacağı yeni oyunu tamamen Türkçe karakter sesleri ve oyun olarak da tamamen Türkçe çıkmaktadır. Riot Games’in silah tasarımları bakacak olursak tüm silahların bir birinden ayırt edebiliyorsunuz.

Valorant Mekanikleri

Biraz düşününce Valorant’ın her karakterinin kendi özel yetenekleri ve kendine has silahları bulunmaktadır. Riot Games’in şuana kadar vuruş hisleri üzerine kadar özel kodlanmıştır. İlk bakışa göre Valorant oyuncularına silahlardaki sekme vuruş hissiyatı oyuncular tarafından beğenildi. Özellikle FPS üzerine çalışan Riot Games tüm bilgisayalarda oynana bilmesi için ağır vakit harcamaktalar düşük sistem gereksinimlerinde bile en az 30 FPS sabit alabilmekteler. Valorant’ın karakter özellikleri ile adından söz ettirecek olan Riot Games’in yeni oyunu oynanış hissiyatı ile oyuncularını mutlu etti.

Valorant Analiz ve İnceleme

Kaynak: Valorant

Valaront Vanguard

Sıra geldik Riot Games’in hile koruma sistemine. Valorant hile sistemi olan Vanguard hile aktif edildiği anda Vanguard yapay zekası tarafından anlaşıldığı zaman oyunu kapatmakta size ve karşı tarafa ceza vermeyip sadece hile yapan kişiye ceza vermektedir. Ceza sistemi direkt cihaz engellemesidir yani Valorant’da bir daha hesap açamayacak başka bir bilgisayar alana kadar oyuna erişemeyecektir. Riot Games’in en çok eleştirilen kısmı Vanguard’ın sisteminizde sürekli çalışıyor olmasıydı. Riot Games’in yayınladığı yeni güncelleştirme ile Vanguard artık sistemden silinebilmekte ve kapatılabilmektedir. Riot Games’in yeni güncellemesinde Vanguard’ın geliştirileceği mevcut sistem gereksinimlerini yormadan stabil bir oyun keyfi vereceğini Riot Games takipçilerine açıkladı.

Valorant Vanguard

Kaynak: Valorant

Valorant Sistem Gereksinimleri

Önerilen

İşlemci: Core i5-4460

Bellek: 6 GB

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit.

Ekran Kartı: GTX 1050 Ti 4096 MB

Depolama: 6.9 GB

Minimum

İşlemci: Intel i3-370M

Bellek: 4 GB

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit

Ekran Kartı: Intel HD 3000

Depolama: 6.9 GB

Valorant’ın Kapalı Betasından İlk Görüntüler

 

Valorant’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

View this post on Instagram

Hazır mıyız?

A post shared by VALORANT TÜRKİYE (@valoranttr) on

 

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Football Manager Manchester United

Football Manager’a Şok Dava