içinde

The Witcher 3 Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3 Wild Hunt

The Witcher 3 Wild Hunt Sistem Gereksinimlerine başlamadan önce size hikayesinden bahsetmek isteriz. CD Projekt RED tarafından geliştirilmiş olan The Witcher 3 Wild Hunt, Rivialı Geralt’ın devasa harita içerisinde canavarlar ve büyülü karanlık ormanlar içerisinde destansı maceralaraya hazırlanın. Yüksek çözünürlüklü ve geniş senaryosu ve Türkçe altyazı ile beraberinde gelmesi The Witcher 3 Wild Hunt hikaye severlerin ilgi odağı oldu. The Witcher 3 Wild Hunt 2015 yılının en iyi oyunlar listesinde yer alması ve ödülleri toplaması gerçekten başarılı bir projenin kanıtıdır. The Witcher 3 Wild Hunt İnceleme içeriğimizden detaylıca bilgi edinebilirsiniz.

 

The Witcher 3 Wild Hunt Minimum Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3 Wild Hunt işlemci olarak Intel Core i5 – 2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940 olması gerekmektedir. Ram tarafına bakıldığında en az 6 GB’lık bir sistem olması şartı vardır. İşletim sistemi ise Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit beraberinde ekran kartı modülüne bakıldığında Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870 gereksinimleri şartı aranmaktadır. Depolama kısmına baktığımızda ise en az 40 GB bir alan olması gerekmektedir. The Witcher 3 Wild Hunt oynamak istiyorsanız minimum sistem gereksinimleri bunlardır. Fakat daha yüksek ve akıcı optimizasyon oyun keyfi istiyorsanız daha yüksek bir sisteminiz olması gerekmektedir.

The Witcher 3 Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3 Wild Hunt Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

The Witcher 3 Wild Hunt işlemci olarak Intel Core i7 3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4 GHz olması gerekmektedir. Ram tarafına bakıldığında en az 8 GB’lık bir sistem olması şartı vardır. İşletim sistemi ise Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit beraberinde ekran kartı modülüne bakıldığında Nvidia GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 290 gereksinimleri şartı aranmaktadır. Depolama kısmına baktığımızda ise en az 40 GB bir alan olması gerekmektedir. The Witcher 3 Wild Hunt için bu donanımlarda yüksek performans almanız mümkündür. Daha iyi bir sisteminiz varsa zaten söylenecek bir söz yok hemen oyuna girin ve tadını çıkartın.

The Witcher 3 Wild Hunt Ne Kadar

Steam platformunda The Witcher 3: Wild Hunt fiyatı 59.99₺ olarak satışı sunulmuştur.

 

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Witcher 2 Assassins of Kings İnceleme

The Witcher 2 Assassins of Kings İnceleme

The Witcher 3 Wild Hunt İnceleme

The Witcher 3 Wild Hunt İnceleme