içinde

The Witcher 2 Assassins of Kings Sistem Gereksinimleri

The Witcher 2 Assassins of Kings

The Witcher 2 Assassins of Kings Sistem Gereksinimlerini ve oyunun konusu hakkında doğru bir bilgi sahibi olmanız adına detaylı bir içerik hazırladık.

The Witcher 2 Assassins of Kings CD Projekt tarafından geliştirilen bir oyundur. Kralların suikastcisi olarak adlandırılan The Witcher oyun piyasasında ciddi bir yankı getirmiştir. Gerek oyunun grafik alt yapısı, oynayış metası gerekse oyun içi optimizasyon ve hikaye bakımından sinematik bir oyun deneyimi sunmakta olan The Witcher 2 Assassins of Kings uzun süreli hakkında konuşulmasına sebep olmuştur ve CD Projekt tarafından belirli bir zaman sonra The Wicher 3 için çalıştıklarını dile getirmişlerdir. CD Projekt Varşova merkezli Polonyalı oyun geliştiricileri tarafından 1994 yılında iki girişimci tarafından kurulmuştur. The Witcher 2 Assassins of Kings 2011 yılında hayatımıza girmiştir. The Witcher 2 Assassins of Kings hikaye severler adına harika bir oyun deneyimi ve atmosfer yaşatacak gerek yan görevleri gerekse ana görevlerinden oldukça keyif alacağınız aynı zamanda Türkçeleştirilmiş alt yazı ile size harika bir sinematik oyun tecrübesi katacaktır. The Witcher 2 Assassins of Kings İnceleme içeriğimiz de oyun hakkında detaylı bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz.

The Witcher 2 Assassins of Kings Sistem Gereksinimleri

The Witcher 2 Assassins of Kings Sistem Gereksinimleri

The Witcher 2 Assassins of Kings için önerilen sistem özelliklerinde işlemcinizin Intel Quad Core yada eşdeğer AMD olması gerekmektedir. Ekran kartınızın ise NVIDIA GeForce 260, 1 GB hafıza/ Radeon HD 4850 (1 GB hafıza) sahip olmanız gerekmektedir. Ram kısmına bakıldığında ise Windows XP için 3GB / Windows Vista ve Windows 7 için 4 GB gereksinimleri karşılayacaktır ve en az sabit diskinizde 16 GB boş alan olması gerekmektedir.

The Witcher 2 Assassins of Kings Sistem Gereksinimleri

The Witcher 2 Assassins of Kings için minimum sistem özelliklerinde Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya eşdeğer AMD olması gerekmektedir. Ekran kartınızın ise NVIDIA GeForce 8800, 512 MB hafıza veya eşdeğer ATI sahip olmanız gerekmektedir. Ram kısmına bakıldığında Windows XP için 1 GB / Windows Vista için 2 GB gereksinimleri karşılayacaktır ve 8 GB boş alan olması gerekmektedir.

The Witcher 2 Assassins of Kings Tanıtım Videosu

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ASUS ROG Delta İnceleme

ASUS ROG Delta Kulaklık İnceleme

The Witcher 2 Assassins of Kings İnceleme

The Witcher 2 Assassins of Kings İnceleme