içinde

SteelSeries Rival 710 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 710 Oyuncu Faresi

SteelSeries Rival 710 Oyuncu Faresi İncelemesi profesyonel oyun severler adına detaylı bir içerik hazırladık. Rival 710 üst düzey oyun keyfi sağlamaktadır.

SteelSeries Rival 710 Oyuncu Faresi İncelemesi

Rival 710 en belirgin özelliklerinden bir tanesi tamamen oyunlar ile özel bir şekilde senkronlu olarak bildiri veren OLED ekrana sahip olmasıdır. Aynı zamanda dokunsal bir teknoloji kullanılan SteelSeries 710 oyuncu faresinde oyun gidişatına tamamen hakim olmanızı sağlar. Örneğin Riot Games firmasına ait olan League of Legends oyununu içerisinde karakterinizin ulti yeteneğinin hazır olduğunu yada can azalmanızı dokunsal olarak uyarı veren bir teknolojisi mevcuttur.

SteelSeries Rival 710 Fare İncelemesi

Rival 710 oyuncu faresinde ikili algılama sensörü kullanılmaktadır. TrueMove3 optik sensör teknolojisi sayesinde gerçek zamanlı izleme ve yükseklik doğruluğu sağlanmaktadır. Performans bakımından özel kişiselleştirme yapabileceğiniz modül parçalarına sahiptir. Rival 710 oyuncu farenizin SteelSeries tarafından 60 milyon tıklama ömrüne sahip mekanik anahtarlar kullanılmıştır. Performans tarafına bakıldığında ise güçlü bir 32 Bit ARM işlemci ile CPI ayarlarınız stabil bir şekilde korunmaktadır.  Rival 710 135 gram olup toplam 3 tuş barındırmaktadır.

SteelSeries Rival 710 Fare İncelemesi

SteelSeries Rival 710 OLED ekrana sahip olması oyun içi istatisliklerin daha rahat görünüme kavuşması anlamı taşımaktadır. Aynı zamanda titreşimli bir şekilde uyarı vermesi dokunsal bildirim açısından oldukça keyifli ve oyunlara daha iyi konsantre olmamızı sağlayacak bir etkendir. Aynı zamanda SteelSeries Rival 710 oyuncu faresi ve SteelSeries ürünlerini Engine 3 yazılımı üzerinden istediğiniz şekilde özelleştirme yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

SteelSeries Rival 710 TrueMove3 Optik Sensör

Yeni nesil algılayıcı ile üretilmiş Rival 710 TrueMove3 optik sensör teknolojisi içerisinde sadece CPI odaklanmanın dışında gerçekçi takip analizi ile oyuncuya doğrudan oyunu aktarmak görevini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. SteelSeries Rival 710 oyuncu faresinde kesinlikle hız kaybı takip hatası ve gecikme süresi olmadan profesyonel bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Onay Verildi olarak iyi bir mause pad ihtiyacınız var ise bu oyuncu faresinde SteelSeries QcK+ Large Gaming Mouse Pad kullanmanızı tavsiye ederiz.

SteelSeries Rival 710 Karşılaştırma

SteelSeries Rival 710 Modül Parçaları

Tasarım konusunda modüler bir yapıya sahip olduğundan dolayı sensör, kablo veya kapağı kolaylıkla değiştirme imkanına sahipsiniz. SteelSeries firması kullanıcılarına gelecekte çıkacak sensör yapıları ile uyumlu bir şekilde çalışacağını aktarmıştır.

SteelSeries Rival 710 Kutu İçeriği

Rival 710 oyuncu faremizin kutu içerisinde iki adet kablo yapısı karşımıza gelmektedir. Kablolardan kısa olanı 1 metre boyundadır ve plastik bir yapıya sahiptir. İkinci kablo ise 2 metre boyunda örgü bire kablo bizlere sunulmuştur.

SteelSeries Rival 710 Kutu İçeriği

Türkiye pazarında Rival 710 oyuncu faresi dolar kuruna göre değişkenlik gösterse de ortalama olarak 400₺ ile 490₺ bandında satışı gerçekleştirşmektedir.Dilerseniz SteelSeries Türkiye resmi internet sitesinde yer alan SteelSeries Rival 710 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi