içinde

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesi kapsamlı bir içerik üreterek Rival 600 alacak oyun severlere doğrusal bilgiler aktardık. SteelSeries oyuncu fareleri arasında fazlasıyla önem taşıyan Rival 600 detaylıca bakalım.

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 600 oyuncu faresi ikili algılayıcı teknolojisi ile gelmektedir. Rival 600 kalkış mesafesi ve uzaklık algılama teknolojisi ile birleştirilerek oyunculara kusursuz oyun deneyimi sunmaktadır. SteelSeries E Spor oyuncularına yönelik bir teknoloji geliştirerek oyun sektörü SteelSeries Rival 600 oyuncu faresini “Dünyanın ilk gerçek E Spor Algılayıcısına Sahip Oyuncu Faresi” olarak tanıtımını gerçekleştirdi. Rival 600 oyuncu faresi içerisinde yer alan 32 BİT ARM işlemci sayesinde performansınız her zaman stabil halde tutmaktadır.Denge ve ergonomisi kusursuz bir şekilde tasarlanmış olan SteelSeries Rival 600 256g ağırlığındadır. Mekanik anahtarlar ile donatılmış olan oyuncu faresinin 60 milyon tıklama ömrüne sahiptir. Oyuncu faremizin kablosu çıkarılabilir bir yapıya sahiptir ve deforme olma durumunda kendiniz micro usb bağlantılı bir kablo ile değiştirme imkanına sahipsiniz. SteelSeries tarafından geliştirilen Engine 3 yazılımı ile SteelSeries bileşenlerini kontrol edebilme imkanı sunulmaktadır.

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 600 TrueMove 3

Dünyanın en gelişmiş algılayıcı sistemi sayesinde çift algılayıcı yapısı hem kalkış anında hem de uzaklık mesafesini ölçerek FPS oyuncularına kesintisiz oyun deneyimi sunmaktadır. Profesyonel E Spor oyuncularının tercihi olan SteelSeries Rival 600 büyük bir teknolojik alt yapı ile karşımıza gelmektedir. SteelSeries Rival 600 için SteelSeries tarafından yapılan analiz sonucunda diğer markaların modellerine göre kusursuz bir şekilde açık ara farkla SteelSeries Rival 600 öndedir.

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi

Optik Derinlik Algılayıcısı

SteelSeries Rival 600 Dünya’nın en hassas ölçüm değerine sahiptir. Kalkış algılama hızı 0.5mm sayesinde daha fazla kontrol ve hız demektir.

TrueMove 3 Optik Algılayıcı

SteelSeries Rival 600 TrueMove 3 oyuncu için yeni standartları belirleyerek rakibinize karşı üstün bir performans sağlamanızda yardımcı olan önemli bir teknolojidir. TrueMove 3 optik algılayıcı sayesinde takip hatası ve gecikme kesinlikle yoktur. TrueMove 3 PixArt ile özel olarak üretim sağlanmış 12.000 CPI ile beraberinde 350 IPS optik bir algılayıcıdır. Gerçek birebir takip için geliştirilmiş bir teknolojidir.

SteelSeries Rival 600 Denge ve Konfor

Ağırlık merkez sistemi barındıran SteelSeries Rival 600 oyuncu faresi ile hareket etme durumunuzu kapsamlı bir şekilde kendiniz ayarlayabilme imkanına sahipsiniz. SteelSeries Rival 600 oyuncu faresi fiber malzemeden üretilmiş ve tuş kombinasyonları rahat kullanım adına silikon kaplamalı yüzey içerisinde gizlenmektedir. Profesyonel oyuncululara yönelik işlevsel bir oyuncu faresidir.

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 600 oyuncu faresi tüm FPS oyunları gerçekçi ve akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz bir teknoloji ile donatılmış rakibinize karşı üstünlük kuracağınız bir oyuncu faresidir.

 

SteelSeries Rival 600 Tutuş Teknikleri

Tasarım, denge ve konfor bakımından kusursuz bir yapıya sahip olduğunu aktarmıştık. SteelSeries Rival 600 iki farklı kullanım içerisinde rahatlıkla da yoğun oyun oturumları içerisinde kalıcı ve sağlıklı kullanım sağlayabileceğiniz bir konfora sahiptir. Onay Verildi olarak SteelSeries Rival 600 oyuncu faresini Palm tutuş tekniği ile CS:GO, Rainbow Six Siege, COD:Warzone, PUBG ve League of Legends oyunlarında test etme imkanı sağladık. Kesinlikle kusursuz akıcı ve gerçekçi bir oyun deneyimi sunmaktadır. Size tavsiyemiz böyle iyi bir oyuncu faresine sahipseniz ya da alacak iseniz kesinlikle SteelSeries QcK+ Large Gaming Mouse Pad kullanmanızı tavsiye ediyoruz. SteelSeries Rival 600 oyuncu faresine sahip olmak isteyen oyun severler dolar kuruna göre fiyatı değişiklik gösterse de ortalama olarak 400₺ ile 500₺ arasında yer almaktadır.

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesiSteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesi

 

Dilerseniz SteelSeries Türkiye sitesi üzerinden SteelSeries Rival 600 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SteelSeries Rival 3 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 3 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 710 Fare İncelemesi

SteelSeries Rival 710 Oyuncu Faresi İncelemesi