içinde

SteelSeries Rival 3 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 3 Oyuncu Faresi

Onay Verildi olarak SteelSeries Rival 3 Oyuncu Faresi İncelemesi içerisinde oyuncu faresini detaylarını ve fiyat performans ürünü olan SteelSeries Rival 3 almak isteyen kullanıcılara doğru bilgiyi aktaracağız.

SteelSeries Rival 3 Oyuncu Faresi İncelemesi

Rival 3 oyuncu faresi hiper dayanıklı malzemelerden tasarlanmıştır. Polimer yapısı sayesinde dayanıklı ve hafif bir oyuncu faresidir. Rival 3 oyuncu faresinin 60 milyon tıklama garantisi SteelSeries tarafından verilmiştir. SteelSeries Rival 3 oyuncu faresi konfor ve hafifliği bakımından oldukça ergonomik bir yapıya sahiptir. Tasarımsal olarak oyuncuların beğenisi kazanmış fiyat performans ürünüdür. SteelSeries Rival 3 oyuncu faresinde TrueMove Core optik oyuncu sensörü kullanılmaktadır.

SteelSeries RGB kalitesinden ödün vermemiş ve RGB özelleştirme modları ise Steady, Colorshift ve Multi Color Breathe olarak adlandırmıştır. Donanımsal olarak SteelSeries firmasına ait olan Engine 3 yazılımını kullanabilirsiniz. Engine 3 programı içerisinde DPI, tepkime hızı, ivme ayarlı, raporlama makro ayarı dahilince birçok bileşen durumunu ayarlayabilme imkanı sağlanmıştır. RGB ışıklandırmasını Discord yada FPS oyunları için özel senkronize etme şansınız mevcut. Kablo uzunluğu ise 1.8m ağırlığı kablo hariç 77g ‘dır.

SteelSeries Rival 3 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 3 Optik Sensör

TrueMove Core optik oyuncu sensörü sayesinde SteelSeries Rival 3 200 DPI – 8200 CPI aralığında kullanma imkanına sahipsiniz. Yenilenmiş optik sürücüsü ile tüm oyun zevkinizi istediğiniz optimizasyonda gerçekleştirerek oyun keyfinin tadını çıkartabilirsiniz.

Fingetip ve Claw Tutuş Tarzları

Onay Verildi olarak SteelSeries Rival 3 oyuncu faresini CS:GO, Rainbow Six Siege, COD:Warzone, PUBG ve League of Legends oyunlarında test etme imkanı sağladık. Fare tuşunu bakımından Fingetip tarzına sahip olan oyuncular için SteelSeries Rival 3 oyuncu faresine hızlı bir adapte olma durumları mevcut Claw tutuşu ise oldukça ergonomik bir yapıya sahiptir.

Küçük ve orta ele sahip olan oyuncular için oldukça ideal bir model olan SteelSeries Rival 3 oyuncu faresi fakat eli büyük olan oyuncular için mağazadan direk satın alma işlemi yaparlar ise deneyimleyerek sağlıklı bir oyuncu faresi almış olacaklarını söylemekte yarar var. Hız ve ivme konusunda oldukça başarılı olan bir oyuncu faresidir. 60 milyona kadar tıklama mimarisine sahip Rival 3 SteelSeries güvencesi altında oyuncuları mutlu edecek yapıya sahiptir.

SteelSeries Rival 3 FingertipSteelSeries Rival 3 Claw

SteelSeries Rival 3 piyasa fiyatı dolar kuruna göre değişkenlik gösterse de 200₺ ile 300₺ bandında yer almaktadır. Dilerseniz SteelSeries Türkiye resmi sitesinden SteelSeries Rival 3 oyuncu faresine bakabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SteelSeries APEX Pro Klavye İnceleme

SteelSeries APEX Pro Klavye İncelemesi

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Rival 600 Oyuncu Faresi İncelemesi