içinde

SteelSeries Arctis 3 Kulaklık İncelemesi

SteelSeries Arctis 3 Kulaklık

Onay Verildi olarak SteelSeries Arctis 3 Kulaklık İncelemesi içeriğinde SteelSeries markasının oyuncu kulaklık modeline yakından göz atalım.

Onay Verildi olarak SteelSeries Arctis 3 Kulaklık İncelemesi 7.1 Surround desteği sayesinde oyuncuların oyun keyfine destek olan bir teknoloji kullanılmıştır. SteelSeries Arctis 3 kulaklık tasarım olarak kibar ve performans bakımından oldukça yeterli envantere sahiptir. Oyuncuların 7.1 Surround ses deneyimini tercih etmelerinin sebebi ise seslerin doğrusal ve algılama bakımından oynanış rahatlığı ön planda tutulmasıdır. FPS oyunlarından örnek verecek olursak CS:GO, Valorant oyunlarında rakiplerin adımlarını geldikleri yönlere göre rahatlıkla duymanızı sağlayacak bir teknolojiye sahip olan SteelSeries Arctis 3 kulaklık oyuncuların beğenisini kazanmıştır. Arctis 3 rahat ve konforlu kullanım içerisinde önemli bir özellik ise tüm platformlarda uyumlu bir şekilde çalışmasıdır.

SteelSeries Arctis 3 Kulaklık İncelemesi

SteelSeries Arctis 3 Mikrofon Performansı

Oyuncuların en fazla dikkat ettiği konulardan biride mikrofon performansıdır. İstediğiniz biçimde Oyuncu kullanıcının istediği biçimde ayarlanabilir yapıya sahip olması ile beraberinde gizleme durumumuzda mevcut. Arctis 3 oyuncu kulaklığı ClearCast teknolojisi ile karşımıza gelmektedir. ClearCast teknolojisi oyuncunun çevresindeki sesleri kısarak direk olarak kendi sesinizi karşı tarafa işetmenizi sağlayacak bir teknolojik yapıya sahiptir. Bu sayede keyifli bir oyun deneyimi sağlamış oluyorsunuz.

SteelSeries Arctis 3 Kulaklık İncelemesi

SteelSeries Arctis 3 Kulaklık Performansı

Onay Verildi olarak size sormak istediğimiz soru bir oyuncu kulaklığında en önemli özellik sizce nedir? Sesinizi duyar gibiyiz tabi ki SteelSeries Arctis 3 kullandığı 7.1 Surround  özelliğini barından bir oyuncu kulaklığı olması gerekmektedir.  7.1 Surround  oyuncuda direk olarak çevresel sesleri net bir şekilde aktarmayı sağlamaktadır. Onay Verildi olarak SteelSeries Arctis 3 kullandık deneyimimiz CS:GO, Valorant, COD:Warzone, Rainbow Six: Siege gibi FPS oyunlarında test ederek başarılı ve bir oyuncuya yeterli ses deneyimi verdiğini söylebiliriz. Fakat her zaman söylediğimiz gibi oyuncu kulaklığı, oyuncu fare ve oyuncu klavyelerini lütfen yerinde inceleyerek satın alma işlemini gerçekleştirmeniz sizin için daha sağlıklı bir oyun deneyimi sunacaktır. Aynı zamanda Windows Sonic yazılımı ile uyumlu bir şekilde çalışması oyunculara avantaj sağlamaktadır.

SteelSeries Arctis 3 Fiyatı Ne Kadar ?

SteelSeries Arctis 3 kulaklık Türkiye piyasası içerisinde dolar kuruna göre 350₺ ile 450₺ arasında satışı gerçekleştirilmektedir.

SteelSeries Arctis 3 Kutu İçeriği

Arctis 3 ürünümüz bizi şık bir kutu tasarımı ile karşımakta. Kutu içeriğine bakıldığında ise direk bizi karşılayan oyuncu kulaklığımız SteelSeries Arctis 3 altında ise güzel bir aksesuar kutusu ve kutusunun içinde kablo aparatları, kullanım klavuzu ile beraberinde yazılımı nasıl indirebileceğiniz hakkında detaylı bilgilendirme mevcut. Kulaklığı ilk elinize aldığınızda bize göre en fazla dikkat çeken tarafı kafa bandıdır. Çırtçırtlı bir yapıya sahip olan bant istenildiği taktirde farlı renk kullanımlarına geçiş yapabilirsiniz. SteelSeries Arctis 3 kulaklığı arkasında bulunan dört adet port içerisinde ses açma kapatma tuşu, mikrofon açma kapama tuşu ve jack girişleri mevcuttur.

SteelSeries Arctis 3 Kutu İçeriği

Aynı zamanda SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz SteelSeries Türkiye resmi internet sitesi üzerinden SteelSeries Arctis 3 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

SteelSeries Arctis 5 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

SteelSeries Arctis 5 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi