içinde

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi içeriğimizde detaylı bir şekilde inceleme sağlayacağız. Onay Verildi olarak SteelSeries Arctis 1 yakından tanıtalım.

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

SteelSeries, Arctis serisinin birçok oyuncu kulaklığına göre tasarım bakımından daha narin bir yapıya sahiptir. Bunun aslında geçerli olan sebebi ise SteelSeries Arctis 1 oyucu kulaklığını her ortamda her platformda kullanmanız adına tasarlanmıştır. Metal bir iskelet yapısı içerisinde kullanılan kumaş  yapısı ve kulaklık pedleri Ailweave kumaşıdır. SteelSeries Arctis 1 oyucu kulaklığı esnek bir mimariye sahiptir. Kulaklık manevralı bir şekilde kendi ekseninde dönebilme kabiliyeti ile beraberinde kullanıcılar için konfor sağlamaktadır. Arctis 1 oyuncu kulaklığı aynı zamanda çıkartılabilir mikrofon sayesinde daha sağlıklı ve uzun süreli kullanım sağlayabilme imkanı sunulmaktadır.

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

SteelSeries Arctis 1 oyucu kulaklığı donanımsal bakımdan Stereo bir üründür. Microsoft firmasının Windows Sonic teknolojisi ile uyumlu olarak çalışmaktadır.  Bu sayese sanal ses deneyimini yeterli bir biçimde aktarmaktadır. SteelSeries Arctis 1 oyucu kulaklığı tüm platformlara 3.5mm jack girişi ile bağlanmaktadır. Kablo yapısı kaliteli plastik ve entegreli bir yapıdadır. Kulaklığın toplam ağırlığı 300 gramdır. Optimizasyon edilmiş ses 20Hz ile 20KHz arasındadır.

SteelSeries Arctis 1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

SteelSeries Arctis 1 oyucu kulaklığı ClearCast gürültü engelleyici teknolojisine sahiptir. Mikrofon frekans düzeyi 100Hz ile 10000Hz arasındadır. Kaliteli bir oyuncu mikrofonu ile arkadaşlarınızla gerçekçi ses deneyimini sağlayabilen bir oyuncu kulaklığıdır. SteelSeries Arctis 1 oyucu kulaklığı maksimum olarak 20 saat kullanım süresi vardır. Bağlantı teknolojisi USB Type-c kontrolcüsü vardır.

SteelSeries Arctis 1 oyucu kulaklığı Türkiye pazarında dolar kuruna göre 400₺ ile 500₺ arasında satışı yapılmaktadır. Dilerseniz SteelSeries Türkiye resmi internet sitesinden SteelSeries Arctis 1  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SteelSeries Rival 710 Fare İncelemesi

SteelSeries Rival 710 Oyuncu Faresi İncelemesi

SteelSeries Arctis 3 Kulaklık İncelemesi

SteelSeries Arctis 3 Kulaklık İncelemesi