SteelSeries APEX 7 Mekanik Klavye İncelemesi

SteelSeries APEX 7 Mekanik Klavye İncelemesi ile oyun severlere doğru ve akıcı bir içerik hazırladık. Mekanik klavye segmenti içerisinde yer alan APEX 7 FPS oyuncular için üretilmiştir.

SteelSeries APEX 7 Mekanik Klavye Özellikleri

APEX 7 mekanik klavye kapsamında üretilen bir modeldir. Kırmızı anahtar, mavi anahtar, kahverengi anahtar olarak seçenekleri vardır. Tasarım konusunda keskin hatlar kullanılması ve 5000 serisi uçak sınıfı alüminyum kullanılan bir plaka üzerine yerleştirilmiş mekanik klavyedir. SteelSeries APEX 7 mekanik klavyenin tuşlarını rahatlıkla çıkartabilirsiniz. OLED akıllı ekran kullanımı sayesinde oyunlarda ve uygulamalarda doğrudan bilgi sağlamaktadır. APEX 7 bilek desteği oyuncuların alacakları aksiyona göre tasarlanmıştır.

SteelSeries APEX 7 Mekanik Klavye İnceleme

SteelSeries APEX 7 Mekanik Klavye Teknik Özellikleri

SteelSeries APEX 7 mekanik klavye tuşlarının oyunculara özel 3 farklı seçeneği mevcuttur. Apex 7 için 50 milyon tıklama garantisi veren SteelSeries başarılı bir oyuncu klavyesi üretmiştir. SteelSeries QX2 mekanik anahtar teknolojisidir.

Kırmızı Mekanik Anahtar

SteelSeries Kırmızı Mekanik Anahtar

Tuş tepkimesi lineer sessiz olarak gerçekleşmektedir. Aksiyon ile beraberinde harekete geçme 2.0mm ‘dir. 50 milyon tıklama ömrü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Mavi Mekanik Anahtar

SteelSeries Mavi Mekanik Anahtar

Tuş tepkimesi dokunsal tıklanabilir olarak gerçekleşmektedir. Aksiyon ile beraberinde harekete geçme 2.0mm ‘dir. 50 milyon tıklama ömrü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Kahverengi Mekanik Anahtar

SteelSeries Kahverengi Mekanik Anahtar

Tuş tepkimesi dokunsal sessiz olarak gerçekleşmektedir. Aksiyon ile beraberinde harekete geçme 2.0mm ‘dir. 50 milyon tıklama ömrü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

SteelSeries APEX 7 Mekanik Klavye Kırmızı Anahtar

Multimedya kontrolcüsü geliştirişmiş ve 3 yönlü kablo kanalları sayesinde rahat bir kullanım sağlamaktasınız. SteelSeries RGB aydınlatmaları her tuş için geçerlidir. SteelSeries APEX 7 mekanik klavye ağırlığı 2,1 lbs uzunluk 403,3 mm genişlik 17,2 mm deriklik 139,2 mm bir yapıya sahiptir. Klavye üzerinde yer alana USB portu ise doğrusal kullanım için istediğiniz bileşeni takma konusunda sizi rahat bir kullanım sağlamaktadır.

SteelSeries APEX 7 ve SteelSeries APEX 5 Arasındaki Farklar Nelerdir

APEX 7 ile APEX 5 tasarım, kullanılan kaliteli alüminyum, OLED ekran, iç detaylar olarak APEX 5 içerisinde de yer almaktadır. APEX 7 mekanik bir anahtar yapısına sahipken APEX 5 hibrit mekanik anahar yapısına sahiptir. Daha detaylı bir şekilde farkları anlamak adına SteelSeries APEX 5 Oyuncu Klavye İncelemesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz SteelSeries Türkiye resmi internet sitesinde yer alan SteelSeries APEX 7 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CA0FFXVK7xO/?igshid=3dfhd41bdszx

Leave your vote

2 yorum

  1. Güzel Bilgiler veriyorsunuz. Her bir konu ile ilgili videoları Youtube kanalınızda da görebilmek iyi olur idi.
    Alttan çıkan eposta kayıt ol sekmesi çok büyük yer kaplıyor. İlgiyi bozuyor.
    Youtube Kanalınızda içerikleri çoğaltmanızı bekliyorum.

    1. Öncelikle merhabalar uzun zamandır içerik girişi sağlayamıyorum. Youtube hakkında detaylı çalışma içerisindeyiz önceliğimiz okunabilirlik üzerinde kullanıcılarımıza doğru içerik sağlayarak sonrasında Youtube platformuna kitle edineceğiz. En kısa zamanda görüşmek üzere Saygılar

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir