içinde

SteelSeries APEX 5 Oyuncu Klavye İncelemesi

SteelSeries APEX 5 Oyuncu Klavye

SteelSeries APEX 5 Oyuncu Klavye İncelemesi oyunculara özel olarak hazırlanmıştır. Hibrit mekanik oyuncu klavyesini tüm detayları ile inceleyerek doğru ve kalıcı bilgi veren bir içerik hazırladık.

SteelSeries APEX 5 Oyuncu Klavye Özellikleri

APEX 5 hibrit mekanik oyuncu klavyesi olması kusursuz bir oyun deneyimi sunmaktadır. Hibrit mavi mekanik anahtarlar SteelSeries güvencesindedir. Hibrit mekanik oyuncu klavyesi 20 milyon tuş basım garantisi sunan SteelSeries başarılı bir mimariye sahiptir. Ömür boyu kullanım için uçak sınıfı alüminyum alaşımı kullanılan SteelSeries APEX 5 oyuncu klavyesini özel bir konumda tutmaktadır. SteelSeries APEX 5 oyuncu klavyesinde premium manyetik bilek ve avuç içi desteği bulunmaktadır. Sağlıklı ve uzun ömürlü oynayışlar gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda hibrit mekanik klavyenin bir özelliğide OLED akıllı ekran profilleri dahilinde Discord uygulamasının verdiği mesaj ve birçok bildiriyi ekranda görebilirsiniz.

Steel Series Apex 5 Oyuncu Klavye İnceleme

SteelSeries APEX 5 Oyuncu Klavye Teknik Özellikleri

Membran anahtarların yumuşaklığı sayesinde rahat bir oyun deneyimi ile beraberinde mavi mekanik anahtarların getirdiği üstün performans doğrusal olarak profesyonel oyuncuyu deneyimine sahiptir. Hibrit mekanik oyuncu klavyemiz üzerinde yer alan multimedya kullanımı başarılı bir şekilde yansıtılmıştır. SteelSeries APEX 5 oyuncu klavyesi ağırlık olarak 2,04 lbs uzunluk 40,5 mm genişlik 442,8mm derinlik 139,2 mm yapısına sahiptir. 5000 serisi ile metal çerçeve kaplaması sağlanarak uçak sınıfı alüminyumdan üretilmiş bir yapıya sahiptir. 3 yönlü kablolama mimarisi ile masanızın üzerinde istediğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz. OLED ekran içerisinde anlık bildirimler dahilinde CS:GO gibi FPS oyunlarındaki KDA bilginizi gösterebilen bir yapıya sahiptir.

SteelSeries APEX 5 Oyuncu Klavye RGB Aydınlatma

Milyonlarca renk seçeneğinizi tepkimeli bir şekilde RGB kullanımı yapabilirsiniz. SteelSeries APEX 5 oyuncu klavyesi ve tüm SteelSeries ürünlerini kontrol edebilmeniz adına geliştirilmiş olan Engine 3 yazılımını kullanabilirsiniz.

SteelSeries APEX 5 Hibrit Mekanik Anahtar

Apex 5 oyuncu klavyesinde özel bir mimariye sahip olan hibrit mekanik anahtar teknolojisine yer verilmiştir. Hissiyat ve kullanım bakımından doğrusal olarak oyuncunun verdiği baskı sonucunda aktifleştirme alt yapı mimarisi kişisel odaklı çalışmaktadır.

Steel Series APEX 5 Hibrit Mekanik Anahtar

SteelSeries APEX 5 ve SteelSeries APEX 3 Arasındaki Farklar Nelerdir

APEX 5 ile APEX 3 arasında bariz farklar vardır. Öncelikle tasarım ve kullanılan malzeme kalitesi farklıdır. APEX 3 mekanik bir klavye değildir. APEX 5 hibrit mekanik klavyedir. Fakat APEX 3 su geçirmez oyuncu klavyesidir. İki SteelSeries APEX klavyeleri arasında farklılıklar mevcuttur. Detaylı bilgi edinmek adına SteelSeries APEX 3 Oyuncu Klavye İncelemesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dilerseniz SteelSeries Türkiye resmi internet sitesinden SteelSeries APEX 5 Oyuncu Klavye ziyaret edebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SteelSeries APEX 3 Oyuncu Klavye İncelemesi

SteelSeries APEX 7 Mekanik Klavye İncelemesi