SteelSeries APEX 3 Oyuncu Klavye İncelemesi

SteelSeries APEX 3 Oyuncu Klavye İncelemesi ile oyun klavyesi arayan tüm kullanıcılara yönelik bir içerik hazırladık. APEX 3 oyuncu klavyesi tamamen yenilikçi özelliklere sahip olan bir oyuncu klavyesidir.

SteelSeries APEX 3 Oyuncu Klavye Özellikleri

APEX 3 oyuncu klavyesinin en belirgin özelliklerinden bir tanesi suya ve toza dayanıklı oyuncu klavyesi olarak IP32 sertifikasına sahip olmasıdır. Yüksek kaliteli polimer çerçeveye sahip olan SteelSeries APEX 3 Klavye oyuncular için birinci sınıf niteliği taşımaktadır. Rekabetçi oyunlarda sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilmeniz adına kıvrımlı yapısına sahiptir. Özel multimedya tuşlarını ile kontrol tamamen sizin elinizdedir. Aynı zamanda oyunlarda ve Discord uygulamasına özel geliştirilmiş 10 bölge RGB aydınlatması sayesinde uyarıcı mesajlar vermektedir. Birçok oyun severin gözdesi olmuş SteelSeries APEX 3 oyuncu klavyesi özellikleri bakımından kapsamlı ve fiyat performans ürünüdür.

SteelSeries APEX 3 Oyuncu Klavye İncelemesi

SteelSeries APEX 3 Oyuncu Klavye Teknik Özellikleri

APEX 3 oyuncu klavyesinin ışıklandırması 10 bölgeli bir RGB aydınlatma paneline sahiptir. Oyuncu klavyesinin genel ağırlığı 1.8 lbs uzunluğu 39,69mm genişlik 444,7mm derinlik 151,62 hacimlerine sahiptir. Aynı zamanda 3 yönlü kablo kanalına sahip olan SteelSeries APEX 3 oyuncu klavyesi başarılı bir masa konumlandırması yapabilirsiniz. Kullanılan benzersiz SteelSeries oyuncu anahtarları sayesinde neredeyse sessiz bir kullanım ve düşük sürtünme mimarisi ile rahat ve sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır. Birçok oyuncunun severek kullandığı bilek desteği ise manyetik bir yapıya sahiptir. Dilediğiniz zaman kolay bir şekilde bilek desteğini hızlı bir şekilde çıkartabilme imkanı vardır. Multimedya kullanımında ise tıklanabilir bir metal teker kontrolcüsüne sahip bu oyuncu klavyesi sizi oldukça rahat bir kullanım içerisinde bulunduracaktır. SteelSeries APEX 3 oyuncu klavyesi membran tuş takımı teknolojisi ile bizlere sunulmuştur. Aynı zamanda aynı anda 24 tuş basımı algılaması,makro tuş ayarı ile beraberinde anti-ghosting özelliği de mevcuttur.

SteelSeries APEX 3 Oyuncu Klavye İncelemesi

https://www.instagram.com/p/CANZtETKzNk/?igshid=1phcc7nh1pend

Suya Dayanıklı Oyuncu Klavyesi

SteelSeries APEX 3 oyuncu klavyesi suya dayanıklı bir klavyedir. Aynı zamanda toz ve kir koruması mevcuttur. SteelSeries APEX 3 oyuncu klavyesi IP32 sertifikasına sahip olması doğrusal bir başarıdır. Kullanılan malzemeler uzun ömürlü ve SteelSeries güvencesinde olması da bizi mutlu etmektedir.

SteelSeries APEX 3 Oyuncu Klavye İncelemesi

SteelSeries APEX 3 Anlık RGB Aydınlatma

SteelSeries APEX 3 oyuncu klavyesinin en belirgin özelliklerinden biride oyunculara anlık olarak RGB aydınlatma panelinden bildirim vermesidir. Örneğin verecek olursak FPS oyunlarında çatışmadayken can değerlerinize göre bir RGB bildirimi yapmaktadır yada Discord uygulaması mesajlar ses iletimi ve çok daha fazlasını özelleştirilebilir şekilde bizlere sunmaktadır. SteelSeries APEX 3 oyuncu klavyesi ve SteelSteries ürünlerini kontrol etmek adına geliştirilen Engine 3 yazılımını kullanabilirsiniz.

Dilerseniz SteelSeries Türkiye resmi sayfasından SteelSeries APEX 3 Oyuncu Klavye detaylarına bakabilirsiniz.

Leave your vote

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir