içinde

PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

PlayStation 5

Sizlerinde bildiği üzere yeni nesil konsolu PlayStation 5 için önemli sızıntılar paylaşımlarında bulunmuştuk. PlayStation 5 tanıtım tarihi konusunda önemli gelişmeler gerçekleşti. Sony PlayStation 5 Haziran ayı içerisinde bir etkinlik düzenleneceği iddiasında bulunulmuştu. Bugun ise Bloomberg tarafınca yayınlanan rapor sonucunda Sony tarafından PlayStation 5 yeni nesil konsolu 3 Haziran 2020 tarihinde resmi olarak açıklayacağını belirtti.

Onay Verildi olarak hatırlatmak isteriz ki Sony tarafından Mart ayında düzenlenen lansman ile sizlere PlayStation 5 Teknik Özellikleri anlatan bir içerik paylaşmıştık. Fakat Sony bu lansmanda yeni nesil konsolu PlayStation 5 için bir fiyat ve tasarım hakkında kesinlikle bir bilgi paylaşımında bulunmamıştı. Kullanıcılar tarafından Sony firması oldukça bu durum hakkında eleştiri ile karşılaştı.

PlayStation 5 Tanıtım Tarihi

Bloomberg PlayStation 5 Raporu

Bloomberg tarafından yayınlanan rapor içerisinde ise “Sony PS5 Konferansını Gelecek Haftaya Kadar Planlıyor” bir başlık ile yayınlayarak Bloomberg takipçilerine sunmuştu. 3 Haziran 2020 tarihinde düzenlenecek etkinlik ile PlayStation 5 tasarımının ve oyunların bu lansman içerisinde yer alacağını açıkladı. Tabi ki Sony firmasından böyle bir açıklama gelmedi fakat birçok 3 Haziran 2020 tarihinde yeni nesil konsolu PlayStation 5 tanıtımının yapılacağını söylemektedir. Fakat yayımlanan rapor dahilinde PlayStation 5 fiyat bilgilendirmesi Ağustos ayı içerisinde gerçekleşeceni tahmin etmektedir.

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation 5 Teknik Özellikleri

PlayStation 5 Teknik Özellikleri Açıklandı

PlayStation 5 Resmi Tanıtım Tarihi

PlayStation 5 Resmi Tanıtım Tarihi Açıklandı