içinde

PlayStation 5 Resmi Sitesi Güncellendi

PlayStation 5

Sony, PlayStation 5 hakkında sızdırılma haberleri almaktayız. Sony, PlayStation oyun severler ile bilgi paylaşımana devam etmektedir. Yakın zamanda kullanıcılarına adım adım ürün tanıtımı yapacağını iddia edildi. Sony ise PlayStation 5 Resmi Sitesi tamamen güncel hale getirdi.

Onay Verildi olarak bu gelişmeler sonucunda PlayStation 5 yakın zamanda tanıtımının yapılacağının genel bir ön bilgilendirmesi yapılmış gibi hissediyoruz. Sony resmi internet sitesindeki içerisinde paylaştığı bilgilendirmeye göre ise;

• Yıldırım Hızı PlayStation konsolunun yapabileceklerinin kurallarını baştan yazan özel CPU, GPU ve Entegre GÇ ile SSD’nin gücünden faydalanın.
• Çarpıcı Oyunlar İnanılmaz grafiklere hayran kalın ve yeni PS5 özelliklerini deneyimleyin.
• Nefes Kesici Etkileyicilik Dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve 3D Ses teknolojisi desteğiyle daha derin bir oyun deneyimini keşfedin.

Playstation 5 Resmi Sitesi Güncellendi

Şeklinde merak uyandıran bir bilgilendirme ile karşımıza gelmektedir. Sony tarafından PlayStation 5’in fiyatı ve genel özellikleri ile alakalı bir açıklama gelmedi fakat sızdırılan bilgilere göre 500$ civarında bir fiyat politikasında geleceği ve tarih bazındada 3 Haziran 2020 tarihinde çıkış yapacağı belirtilmektedir.

Unreal Engine 5 Oyun Motoru

Aynı zamanda merakla beklenen en önemli konu ise PlayStation 5 oyunlarının çıkışı ve kullanılan oyun motorunun ne olduğu akıllarda en fazla merak uyandıran konuların başında gelmektedir. Unreal Engine oyun motoru ile beraberinde Playstation 5 muazzam bir oyun deneyimi sunacak.

PlayStation 5 ve Unreal Engine 5

PlayStation 5 Oyunları

Sızdırılan bilgilere göre 2020 yılının son çeyreğine doğru çıkması beklenen PlayStation 5 için oyun firmaları ciddi bir yarış içerisinde olduğunu düşünmekteyiz. Unreal Engine 5 ile gelecek olan PlayStation 5 bizlere akıcı ve gerçekçi oyun deneyimini yaşatacağı kesin. Sızdırılan birkaç oyunu sizlerle paylaşalım Battlefield 6, The Sims 5 ve Gran Turismo 7 oyunları ile beraberinde
Playstation 5 Sızdırılan Oyunlar sayfamızı ziyaret ederek tüm oyunları inceleyebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AMD Ryzen 9 3900XT

AMD Ryzen 9 3900XT Performans Sonuçları Sızdı

PlayStation 5 Sızdırılan Oyunlar

Playstation 5 Sızdırılan Oyunlar