Onay Verildi Yeni Nesil Teknoloji Sitesi Künye bilgilerine ulaşabilirsiniz. Onay Verildi markası Dynamic Droid İnovasyon ve Reklam Ajansı ‘na aittir.

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Uğur Can Oner

ugurcanoner@onayverildi.com

Proje Ortağı / Project Partner

Dynamic Droid İnovasyon ve Reklam Ajansı

info@dynamicdroid.com

Genel Yayın Yönetmeni / Executive Editör

Uğur Can Oner

ugurcanoner@onayverildi.com

Yazarlar (Editörler) / Editors

Yaren Güneş Oner

yaren@onayverildi.com

Server Sorumlusu / Server Manager

Dynamic Droid İnovasyon ve Reklam Ajansı

info@dynamicdroid.com

Reklam İşbirliği / Advertising Collaboration

Dynamic Droid İnovasyon ve Reklam Ajansı

info@dynamicdroid.com

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Av. Oğulcan Başar

av.ogulcan@onayverildi.com

Av. Sezer Özten

av.sezer@onayverildi.com

Yazılım / Software

WordPress INC

Onay Verildi Yayın İlkesi

Onayverildi.com olarak içerikler sadece doğru ve nesnel haberler niteliğini taşımaktadır. Tarafsız ve herhangi bir markaya kesinlikle bağlı değildir. Onay Verildi sitesi içerisinde yapılan tüm paylaşımlar topluma teknolojiye yönelme eylemini ve kullanma kültürünü kazandırma ve yükseltmeyi hedeflemektedir. Onay Verildi web sitesine yazılmakta olan tüm içerikler, yorular ve makaleler yönetim tarafından kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır. Onay Verildi veritabanında kayıtlı olan kullanıcılar kesinlikle 3. şahıslar veya kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır.Onay Verildi tarafından kullanıcının isteği dışında haber mailleri kesinlikle gönderilmez aynı zamanda abone olduysanız dahi kaydınızı bizzat kendiniz kaldırabilirsiniz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2020 onayverildi.com tüm hakları saklıdır. Kodlama, haber, resim, röportaj vb. materyal kullanımının tüm telif hakları Onayverildi.com aittir. Onayverildi.com web sitesinde yer almakta olan tüm içerik materyal, resim, ses dosyası, animasyon, video, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin tamamı telif hakları 5846 numaralı Fikir ve Sanat Kanunu gereğince telif hakları korunmaktadır.

Onayverildi.com ‘un yazılı izni olmadan hiçbir şekilde ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalama, değiştirme, dağıtım, yayınlama imkanı bulunmamaktadır. İzinsiz ve kaynak göstermeksizin kopyalama ve kullanma yapılamamaktadır.

https://onayverildi.com adresindeki harici linkler ayrı bir sayfada açılmaktadır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Onayverildi.com hiçbir bildirim yapmadan herhangi bir zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu sitedeki bilgilendirmeden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.