içinde

Epic Games İki Oyununu Daha Ücretsiz Hale Getirmeye Hazırlanıyor

Epic Games

Korona virüsü dünya genelinde uygulanan sokağa çıkma yasakları ile insanları oyun sektörüne ilgisini arttırmak amaçlı yapılan büyük indirimlere karşı Epic Games GTA 5 ve Civilization VI oyunlarını ücretsiz hale getirmişti. Bu süre zarfında Epic Games Store sitesi aşırı yüklenmeden dolayı sebebiyle çokmuş olsa da Epic Games bu yoğunluğun altından başarılı bir şekilde kalkmıştı. Epic Games’in GTA 5 ve Civilization VI gibi dev oyunları ücretsiz hale getirmesi oyun severlerin dikkati çekerken önceki günlerde GTA 5’in oynanamaz hale geldiğini görmüştük. Epic Games’in açıklamalarına göre Epic Games Store çok fazla ilgi olduğunu ve oyuncuların 500 ‘den fazla hata aldığını bu hataların üzerinde çalışıp sorunu en kısa sürede çözmeye çalışacaklarını açıkladılar.

Epic Games’ın Hata ile İlgili Twitter Paylaşımı

Epic Games oyun severlerin ilgisini çekecek iki büyük oyunu ücretsiz hale getirmişti şimdi ise iki oyunu daha ücretsiz hale getirecekleri söylentileri sosyal medya üzerinde çokça dönmeye başladı.
Epic Games bildiğiniz üzere GTA 5 ve Civilization VI gibi dev oyunları ücretsiz şekilde oyun severlere sunmuştu. Şimdi ise Epic Games geçtiğimiz günlerde iki dev oyunu daha ücretsiz hale getireceklerini Reddit tarafından söylentiler başlamıştı. Peki bu oyunlar hangileri ve çıkış tarihleri nedir.

Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor

Epic Games GTA 5 ve Civilization VI gibi dev oyunları ücretsiz sunduktan sonra Reddit sızdırılmasına göre ARK: Survival Evolved ve Borderlands: The Handsome Collection ücretsiz hale getirmeyi planlıyor.

28 Mayıs’ta Epic Games Store’dan Borderlands: The Handsome ücretsiz bir şekide indirlebilecek. Borderlans 2’de Pandora’nın yıkım dolu dünyasında ve Borderlands: The Handsome Collection’da Borderlands : The Tre-Seguel’in ay çılgınlığını ateş ede ede ortalığı yağmalarken sayısız silah ve tescilli iş birliğine dayalı oynanışıyla bu oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

04 Haziranda ise ARK: Survival Evolved Epic Games Store’dan ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. Eşsiz grafik ve akıcı oyun sunumuyla hayatta kalma oyunlarının gözdesi haline gelen ARK: Survival Evolved 2017 yılında PC, PlayStation 4, Xbox One, MacOS ve Linux için Epic Games tarafından yayınlanmıştır. Oyunda oyuncular ıssız bir adada nesli tükenmiş dinozor ve diğer tarih öncesi hayvanlar, değişken hava olayları ve gerçek oyunculara karşı hayatta kalmak zorundadır.

Reddit’in Epic Games Hakkındaki Paylaşımı

Reddit daha önce GTA 5 ve Civilization VI oyununun çıkış tarihlerini vermiş ve bu tarihlerin doğru olduğunu görmüştük şimdi ise ARK: Survival Evolved ve Borderlands: The Handsome çıkış tarihlerini verdi. Oyun severlerin ilgi odağı olan Epic Games’den herhangi bir açıklama olmasa da oyuncular verilen tarihleri sabırsızlıkla bekliyorlar.

Epic Games Reddit Paylaşımı

Kaynak: Reddit

Epic Games’i yakından takip edebilmek adına Epic Games Store bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Epic Games İndirim Zamanı

 

 

Epic Games GTA 5 Premium

Epic Games Civilization VI

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SAPPHİRE Pulse RX590

SAPPHİRE Pulse RX590 8 GB GDDR5 İnceleme

GIGABYTE AMD B450M S2H

GIGABYTE AMD B450M S2H AM4 Soket Tipli Anakart İncelemesi