in

Call of Duty Warzone 100 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone 100 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Call of Duty Warzone 100 milyon oyuncuya ulaşarak kısa bir dönem içerisinde harika işler gerçekleştirdi. Hadi gelin detaylı bir şekilde bu durumu analiz edelim.

Call of Duty: Warzone 100 Milyon Oyuncu

Activision tarafından yapılan Warzone 13 ay boyunca başarılı Battle Royale oyunu olmayı başardı. Oyun 100 milyon oyuncu sayısına ulaşarak güzel bir başarıya imza attı. Hatırlarsanız yayınlandığı ilk 24 saat içerisinde 15 milyon indirme ve 10 günde 30 milyon oyuncuya ulaşarak dünya rekorunu kırmış bulunmaktadır. Activision hem oyunculara hem de emeği geçen herkese teşekkürleri iletti. Call of Duty’nin resmi Twitter hesabında “100 milyon oyuncu ve artmaya devam ediyor. Hepinize teşekkür ederiz. Warzone sizsiz olmazdı” ifadeleri kullandı.

"<yoastmark

Rakipleri olan PUBG, Apex Legends, Fortnite ile aralarındaki rekabeti çok kısa bir zamanda kapattı. Oyuncularına yeni bir deneyim verecek olan Activision yeni bir etkinlik duyurusunda bulundu. Üstelik Warzone oyun mekaniği hızlı ve anlık çatışmalar içerisinde bulunabileceğin bir durum söz konusudur. Hatta silah ve oyun sesleri tamamen gerçekçilik üzerinde durularak tasarlanmıştır. Bende bir Warzone oyuncusu olarak rakiplerinin çok fazla önünde olduğunu söyleyebilirim.

Operation Rapid Sunder Etkinliği Nedir

Zombi temalı ve 1980 yılında geçecek olan harita içerisinde yakın zamanda bir güncelleme ile sağlanacak. Warzone için 3. Sezon 22 Nisan tarihinde başlayacağının bilgisini aktarmak isterim. Bundan dolayı  Black Ops: Cold War ve Warzone önemli bir paket indirmesi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda oyuncuların 3. Sezon dahilinde Hunt for Adler adında sınırlı bir etkinliği daha olacak. Fakat etkinliği başarı ile tamamlayan oyunculara yeni silah ekipmanları ve operatör verileceğinin bilgisi aktarıldı.

Call of Duty Warzone İnceleme

Warzone Güncelleme

Özellikle Warzone oyuncularının tek şikayeti yüksek boyutlarda gelen güncellemeler olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Activision hem hile koruma hem de geliştirilebilir oyun mekanikleri üzerinde önemli değişiklikler yaptığından dolayı gelen güncellemelerin yüksek olduğunun bilgisini aktarmıştı. Kısacası yeni yayınlanacak olan güncelleme yaklaşık olarak 25 GB olacağı yönünde bilgi verebilirim. Öyleyse yeri olmayan oyuncular alan ayırma yapmasını öneririm.

Son olarak donanım bilgisi hakkında Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri içeriğine göz atabilirsiniz.

What do you think?

Written by Uğur Can Oner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jeff Bezos Kimdir

Jeff Bezos Kimdir? Hayatı ve Başarı Hikayesi

Jeff Kaplan Blizzard Firmasından 19 Yılın Ardından Ayrıldı

Jeff Kaplan Blizzard Firmasından 19 Yılın Ardından Ayrıldı