in

Battlefield V Sistem Gereksinimleri

Battlefield V

Battlefield V Electronic Arts ve DICE‘ın iş birliğinde geliştirilen 2. Dünya Savaşı’nı derin bir şekilde konu almaktadır. Battlefield V güçlü bir donanım istemektedir. Oynayış ve oyun motorunun gücü sayesinde sizi gerçek bir savaş deneyimine sürükleyecek ve 360 derece ses deneyimi unutmamak gerekir. Dilerseniz Battlefield V İnceleme içeriğimiz ile Battlefield V hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Battlefield V Sistem Gereksinimleri

Battlefield V Minimum Sistem Gereksinimleri

Battlefield V minimum sistem gereksinimleri için işletim sistemi olarak Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 64bit versiyonları tercih edilmektedir. İşlemci tarafına bakıldığında ise Intel Core i5  6600K ve AMD FX-8350 görmekteyiz. Ram kapasitesi en düşük 8GB Ram olması gerekmektedir. Ekran kartı modülüne bakıldığında ise NVIDIA GeForce GTX 1050 / GTX 660 2GB serisi AMD Radeon HD 7850 2GB olması şartı aranmaktadır. Depolama bakımından en düşük 80 GB alan istenmektedir.

Battlefield V Önerilen Sistem Gereksinimleri

Battlefield V önerilen sistem gereksinimleri için işletim sistemi Windows 10 64bit versiyonu tercih edilmektedir. İşlemci tarafına bakıldığında ise Intel Core  i7 4790 ve AMD Ryzen 3 1300X görmekteyiz. Ram kapasitesi 16GB Ram olması gerekmektedir. Ekran kartı modülüne bakıldığında ise NVIDIA NVIDIA GeForce GTX  1060 3GB serisi AMD Radeon RX 480 4GB olması şartı aranmaktadır. Depolama bakımından en düşük 80 GB alan istenmektedir.

Origin platformu üzerinden Battlefield V inceleyebilirsiniz.

What do you think?

Written by Uğur Can Oner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alexander Graham Bell Kimdir

Alexander Graham Bell Kimdir

Battlefield V İnceleme

Battlefield V İnceleme