içinde

ASUS ROG Delta Kulaklık İnceleme

ASUS ROG Delta

ASUS ROG Delta oyun deneyimini en üst seviyede yaşayabileceğiniz üst segment bir kulaklık ile karşı karşıyasınız. ASUS ROG Delta hem teknolojik, mimari ve tasarım anlamında güçlü bir yapıya sahiptir. En ince detayına kadar inceleyerek ASUS ROG Delta hakkında geniş bir bilgilendirme gerçekleştireceğiz. Oyuncular için muazzam derecede güçlü ve teknolojisi ile ASUS ROG Delta ciddi bir kullanıcıya ulaştı.

ASUS ROG Delta Dünyanın En İyi Oyuncu Kulaklığı

ASUS ROG Delta tasarım yönünden oldukça başarı ve fazlasıyla havalı bir görünüme sahip. ASUS ROG Delta dış yüzeyinde yer alan RGB aydınlatma kullanıcılarına muazzam derecede bir görsellik katmaktadır. Aynı zamanda bu gösterişi direk olarak kulaklık üzerinden kapatabileceğiniz bir tuşu da vardır. ASUS ROG Delta RBG açma kapama tuşunun hemen yanında ses seviyesi için bir tuş daha vardır. Konfor ve kullanım bakımından oldukça rahat bir oyuncu kulaklığıdır. ASUS ROG Delta iF Tasarım Ödülü almıştır.

ASUS ROG Delta İnceleme

ASUS ROG Delta yaklaşık olarak 387 gramlık bir ağırlığa sahiptir ve ergonomisi ve malzeme kalitesi bakımından oldukça başarılı bir oyuncu kulaklığıdır. Baş büyüklüğüne göre ayarlanabilir iç açısı ve kulağınızı D şeklinde kaplayabilen 2.5 cm yumuşak deri yapısı sayesinde ciddi bir konfora kavuşmuş oluyorsunuz. Dış seslerden kesinlikle eser yok. Örgü kablo ile uzun ömürlü bir kullanım sağlayacak olması önemli bir detay. Kulaklığı ciddi bir şekilde bükerek esnekliğini test edebilirsiniz.

ASUS ROG Delta Çoklu Platform

ASUS ROG Delta’nın sizlere sunmuş olduğu bir güzel özellik ise PC ve MAC platformlarrı dahilinde mobil cihazlar, PlayStation 4 ve Nintendo Switch gibi oyun konsollarındada bu ürünü kullanabilmektesiniz. ASUS ROG Delta yüksek performans ses genişliğine sahip ve oyun severi tamamen oyunun içerisindeki aksiyona sokacak bir teknoloji mimarisine sahip olması ile beraberinde birçok platformda bu teknolojiyi kullanabiliyor olmak oldukça yenilikçi bir durum içerisindedir. USB Type-C ve  USB 2.0 standartı ile istediğiniz platforma bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. Cihazın kablo uzantısı USB Type-C girişinin kablosunun uzunluğu 1,5 metredir ve istenildiği taktirde USB 2.0 çıkışı entegrasyon sağlanarak 1 metre daha uzatılabilir.

FPS Oyunlarında ASUS ROG Delta

FPS oyunlarında en çok oyuncuların dikkat ettiği durum ayak sesidir. ASUS ROG Delta’da ayak sesini resmen ensenizde hissedeceksiniz. Teknoloji olarak hi-fi sınıfı ESS 9218 Quad DAC ile donatılmış olan dünyanın ilk oyuncu kulaklığı ünvanına sahiptir. ASUS ROG Delta ile kusursuz netlikte ile rakiplerin seslerini duyarak profesyonel oyun deneyimi avantajı sağlayacak bir oyuncu kulaklığıdır.

ASUS ROG Delta İnceleme

ASUS ROG Delta ESS ES9218 Oyuncu Kulaklığı

ASUS ROG Delta, 32 Ohm Empedans değerine sahip olmakla beraberinde kulaklık kısmı mimarisi 20 ~ 40000 Hz arasında frekans tepkisini kullanıcıya akarmaktadır. 4 adet ESS ES9218 SABRE Quad-DAC sayesinde ayrıntılı ve gerçek ses deneyimi Boom mikrofonunun frekans tepki değeri 100 ~ 10000 Hz arasında ölçülen ürünün mikrofon hassasiyetinin -40 dB gibi geniş bir segment sunmaktadır. Hyper-Grounding teknolojisi elektro manyetik paraziti engelleyecek katman ve saf sesin oluşmasını sağlayan bir teknolojik mimariye sahiptir. ASUS firmasına ait olan ARMOURY CRATE yazılımı üzerinden kontrol ederek tüm ses deneyimlerini ve RGB düzenlemesinde bulunabilirsiniz.

ASUS ROG Delta İnceleme

Standartların dışında geliştirilen ASUS ROG Delta oyun severlerin ilgi odağı haline gelmesi ve kullanılan 4 çekirdekli ESS ES9218 ses mimarisi oldukça başarılı bir şekilde oyun deneyimi kazandırmaktadır. Aynı zamanda ARMOURY CRATE yazılımı içerisinden ASUS ROG Delta’nın sahip olduğu ses optimizasyonu İletişim, Düz, FPS, Oyun, Film Müzik, Yarış ve RPG olarak hazır bir şekilde karşımıza gelmektedir. ASUS ROG Delta 7.1 ses kanalları dahilinde sanal ses teknolojisi içerisinde yer almaktadır. 360 derece ses deneyimini kusursuzca yaşayabileceğiniz bir kulaklık ile karşı karşıyasınız. Rakiplerinize karşı bir adım değil bir sınıf önde bir şekilde oyun keyfinizin tadını çıkartabilirsiniz.

Güncel olarak ASUS ROG Delta’nın 1.600₺ civarında satışı gerçekleştirilmektedir.

Onay Verildi olarak ASUS ROG Delta kullandığımız bir ürün ve kesinlikle oyun severlere tavsiye etmekteyiz. ASUS ROG Delta ile oynanan tarafımızca oyunlar FPS oyunları kategorisinde CS:GO, PUBG, Call Of Duty Warzone, Battlefield V, Rainbow Six: Siege hikaye oyunlarında ise Hellblade Senuas Sacrifice, A Plague Tale: Innocence, The Witcher, Farcry, Red Dead Redemption 2, Far Cry® 5 oyunları ile deneyim sağladık.

ASUS kurumsal adresinden ASUS ROG Delta incelmesine bakabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Charles Darwin Kimdir

Charles Darwin Kimdir

The Witcher 2 Assassins of Kings Sistem Gereksinimleri

The Witcher 2 Assassins of Kings Sistem Gereksinimleri