içinde

Asus Cerberus Klavye İncelemesi

Asus Cerberus Klavye

Asus Cerberus klavye incelemesini sizler için en detaylı şekilde hazırladık. Asus Cerberus klavyenin su geçirmezdir. %100 su geçirmezlik özelliğine sahip olan Asus Cerberus klavye ergonomik yapısı ve görüntüsü ile başarılı bir iş çıkartmış. Asus Cerberus klavye mekanik bir klavye değildir fakat basma hissiyatı oldukça rahat bir yapıdadır. Normal klavye ile karıştırılmaması gereken bir üründür.

Asus Cerberus klavye Ful SECC metal plakadan üretilmiş bir üründür. Yoğun süren oyun temposuna fazlasıyla uyum sağlayacak yapısı ile dayanıklılık konusunda kaliteli malzemelerin kullanılması klavyenin ömrünü uzatarak şık bir görünüm elde etmesine sebebiyet vermiştir.

Asus Cerberus Klavye İnceleme

Suya Dayanıklı Asus Cerberus Klavye

Asus Cerberus klavyenin alt kısmında yer alan 3 adet su boşaltım sistemi mevcuttur. Üzerine dökülen sıvının hafif dikey yapısı sayesinde rahatlıkla boşaltım kanallarına aktarılır. Hiçbir şekilde klavyenize zarar gelmeden boşaltım işlemi gerçekleştirilir. Aynı zamanda klavyenin tuşlarını rahatlıkla sökebilirsiniz. Böylece haftalık yada aylık temizlik bakımınızı daha rahat yapabilirsiniz.

Asus Cerberus Klavye İnceleme

Asus Cerberus klavyenin ateş kırmızısı ve gece mavisi olarak iki farklı renk modu mevcuttur. Renk değişikliğini gerçekleştirmek için FN + Capslock bir kere basılması yeterli olacaktır. Oyun klavyesinin olmazsa olmazı Win Lock tabi ki mevcuttur. Klavye üzerinde F1 ile F12 makro seçenekleri mevcut olması ile beraberinde ses açma ve kapama tuşları ve medya tuşları yer almaktadır. Ayaklar tamamen kaliteli lastikten üretilmiştir. Oyun esnasında herhangi bir kayma yaşamadan uzun süreli oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Asus Cerberus klavye USB 2.0 ile karşımıza gelmektedir. 19 tuşa kadar antighosting özelliği mevcuttur. Klavye 110 gram ağırlığındadır. Geliştirilmiş oyun keyfini rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda içerik üreticileri tarafından kolay kullanım sağlanabilir ve gün boyunca yazacağınız blog, haber vb. oluşturacağınız içerikleri konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Onay Verildi olarak Asus Cerberus klavyesini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Dilerseniz Asus Türkiye resmi internet sitesinde yer alana Asus Cerberus sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alan Wake İnceleme

Asus ROG Strix Flare Mekanik Klavye İncelemesi