in

Android 11 Tanıtım Tarihi Ertelendi

Android 11

Google şirketi Android 11 tanıtım tarihi erteledi. Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşen George Floyd  öldürülmesinden sonra ülkede halk tarafından ayaklanma süreci içerisinde bulunmakta olan birçok şehir merkezi polis merkezleri alışveriş mağazaları vb. yerler talan ediliyor. Bundan dolayı Google tarafından verilen karar doğrultusunda Android 11 tanıtımı eylemlerin sürecinden kaynaklanmasından dolayı ertelenmiştir.

Android 11 Tanıtım Ertelendi

Google Twitter’da bulunan “Android Developers” adındaki profilinden doğrusal olarak bir paylaşım gerçekleştirdi “Size Android 11 hakkında daha fazla bilgi vermekten heyecan duyuyoruz, ancak şimdi kutlama zamanı değil,” açıklamasını tüm dünyaya belirtti.

Android 11 Ne Zaman Gelecek

Google 3 Haziran 2020 Çarşamba günü yapmayı Android 11 Beta tanıtımını gerçekleştirecekti fakat yaşanan olaylardan ötürü süresiz bir erteleme söz konusu olduğunu rahatça söyleyebilirsiniz. Amerika’da yaşanan ırkçı politikasına karşı böyle bir davranış sergileyen ilk şirket olarak farkını ortaya koydu.

Android 11 ile kullanıcıların beklediği bir çok yeni özellik mevcut. Aynı zamanda optimizasyon yapılarak farklı bir mimari alt yapı ile karşımızda olacak Android 11 için bekleyişss

#BlackLivesMatter

What do you think?

Written by Uğur Can Oner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hellblade Senuas Sacrifice İnceleme

Hellblade Senuas Sacrifice İnceleme

PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Ertelendi

PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Ertelendi