içinde

Alan Wake Sistem Gereksinimleri

Alan Wake

 

Alan Wake Sistem Gereksinimlerinden bahsetmeden önce Alan Wake Kimdir? sorunuzu kısaca yanıtlayalım. Alan Wake bir yazardır ve eşi ile şehir gürültüsünden uzaklaşmak ve sağlık bozukluğunu gidermek adına Bright Falls adındaki kasabasına uzun bir tatil planı gerçekleştirir. Fakat ünlü yazar Alan Wake’nin kabusları kendisine zarar verdiği gibi çevresine de artık zarar vermektedir. Alan Wake hikaye oyunu severlerin kesinlikle koleksiyonunda olması gereken bir yapımdır. Zengin atmosfer ve 3D ses teknolojisi ile harika bir oyun deneyimi yaşatacaktır. Alan Wake İnceleme sayfamızdan detaylı bir anlatım ile konuya hakim olabilirsiniz.

Alan Wake Sistem Gereksinimleri

Alan Wake minimum sistem gereksinimleri için İşletim sisteminizin Windows XP SP2 olması gerekmektedir. İşlemci tarafına bakıldığında Intel Dual Core 2GHz yada AMD 2.8GHz karşılamaktadır. Ram kapasiteniz ise en az 2 GB olması gerekmektedir. Grafik sağlayıcı dahili olarak DirectX 10  512MB RAM yeterlidir. Depolama alanı ise 10 GB’lık bir boş alan yeterli olacaktır.

Alan Wake Sistem Gereksinimleri

Alan Wake önerilen sistem gereksinimleri için İşletim sisteminizin Windows 7 veya Windows 8 olması gerekmektedir. İşlemci tarafına bakıldığında Intel Quad Core 2.66GHz Intel yada AMD 3.2GHz  karşılamaktadır. Ram kapasiteniz ise en az 4 GB olması gerekmektedir. Grafik sağlayıcı dahili olarak DirectX 10  1GB RAM yeterlidir. Depolama alanı ise 10 GB’lık bir boş alan yeterli olacaktır.

Alan Wake geliştirilmiş oyun motoru sayesinde günümüz bilgisayarlarındaki yüksek donanıma sahip olan sistemlerde başarılı bir oyun oynayabilirsiniz. Grafikler ve atmosfer sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

Alan Wake Steam platformu üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Ne düşünüyorsun?

Uğur Can Oner tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Battlefield V İnceleme

Battlefield V İnceleme

Alan Wake İnceleme